Konkurs tańca w Bielsku Podlaskim

Dnia 12 maja 2015r. uczniowie klasy II-III SP/I-III SP w składzie: Agnieszka, Iza, Kacper, Kuba, Artur, Bartek wzięli udział w VI Konkursie Tańca ph.: „Baw się i tańcz” zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim.


XVII edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu Piosenki i Tańca „Śpiewać każdy może”

12.02.2015 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sokółce już po raz siedemnasty odbył się Konkurs Piosenki i Tańca „Śpiewać każdy może”.


Festyn „I Konkurs Piosenki dla Mamy” – Janowszczyzna 2014

Dnia 26 maja 2014 roku 35 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Festynie „I Konkursie Piosenki dla Mamy” w pobliskiej miejscowości Janowszczyzna.


V Konkurs Tańca ph.: „Baw się i tańcz”

6 maja 2014r. uczniowie klasy I-II SPU/I-II SPL w składzie: Agnieszka Muciuś, Izabela Kowejsza, Karolina Sz., Mateusz Szulewski, Jakub Halicki, Artur Górski  wzięli udział w V Konkursie Tańca pth.: „Baw się i tańcz” organizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim.


XVI edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu Piosenki i Tańca „Śpiewać każdy może”

Dnia 14.02.2014r. odbyła się w naszym ośrodku już XVI edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu Piosenki i Tańca „Śpiewać każdy może”. Celem konkursu było m.in: budzenie zaciekawienia muzyką poprzez taniec, ruch, śpiew, słuchanie, wspieranie działań twórczych uczniów, rozwijanie uzdolnień wokalno-tanecznych.


III Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

W dniu 13.11.2013r. reprezentantki naszej placówki: Martyna Krempa, Anna Czarnomysa, Monika Kieda, wzięły udział w kolejnym, bo III już Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, który odbył się w Zespole Szkół Integracyjnych w Sokółce.


Szkolny konkurs KARAOKE

18 kwietnia 2013 roku odbył się Szkolny Konkurs Karaoke. Celem konkursu było między innymi umożliwienie uczniom prezentacji umiejętności wokalnych i propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży.


IV Konkurs Tańca „BAW SIĘ I TAŃCZ” w Bielsku Podlaskim

17.04.2013r. sześć  wychowanek ośrodka wzięło udział  w IV konkursie tańca ph.: „Baw się i tańcz”, który miał miejsce w Zespole Szkół Specjalnych w Bielsku Podlaskim. 


XV edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu Piosenki i Tańca „Śpiewać każdy może”.

07.02.2013 roku  już po raz piętnasty w naszym ośrodku odbył się Konkurs Piosenki i Tańca „Śpiewać każdy może”, którego organizatorem tradycyjnie była nauczycielka Elżbieta Szomko. 


II MIędzyszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

13.11.2012r. w Zespole Szkół Integracyjnych Sokółce odbył się II Międzyszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, na którym naszą placówkę reprezentowali uzdolnieni muzycznie wychowankowie: Krzysztof  Możejko i Michał Gonczaruk.


Konkurs piosenki ZŁOTA NUTKA 2012

12.10.2012r. w SOSW w Suwałkach odbył się kolejny XVII Festiwal Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka 2012”, w którym uczestniczył zespół wokalny „Panowie Incognito” z naszej placówki w składzie: M. Gonczaruk, K. Możejko, R. Grynczel, P. Murawski.


Kultura bez barier - występ muzyczny

05.11.2011r. Sylwia Żebrowska i Michał Gonczaruk zostali wyróżnieni zaproszeniem Sokólskiego Ośrodka Kultury na koncert KULTURA BEZ BARIER, który odbył się w kawiarni „Lira”. Nasz duet zaprezentował swoje umiejętności wokalne w utworach: „Mały Książę”, „Proszę wejdź” oraz „Modlitwa”.


Karaoke

23.04.2012r. w internacie naszego ośrodka odbył się festiwal karaoke zorganizowany dla wszystkich wychowanków. Każdy mógł spróbować swoich sił i zaprezentować się w wybranym repertuarze. Nie zabrakło przebojów zespołów takich zespołów jak: „Ich troje”, „Łzy”, „Feel”, Budka Suflera” czy „Fasolki”. Najlepsze wykonania zostały nagrodzone olbrzymimi brawami. Wszyscy bawiliśmy się świetnie i milo spędziliśmy popołudnie.
Mamy nadzieję, że kolejna taka impreza już niebawem. Karaoke zorganizaowały wychowankom p. Katarzyna Dylewska i p. Ewa Wińska.

Zapraszamy do galerii


Konkurs piosenki i tańca „Śpiewać każdy może..."

22.02.12r. w naszym Ośrodku odbyła się XIV edycja wewnątrzszkolnego Konkursu Piosenki i Tańca: „Śpiewać każdy może”. Społeczność Ośrodka obserwowała zmagania konkursowe uczniów, którzy zadeklarowali chęć wzięcia udziału w konkursie i prezentacji własnych umiejętności w kategorii: śpiew lub taniec. Repertuar był bardzo ciekawy, mogliśmy między innymi usłyszeć piosenki pt.: „Biorę urlop od Ciebie”, „Kołysanka dla nieznajomej”, „Kochałem”, „Nie daj się”, „Hej sokoły” i wiele innych. Podziwialiśmy prezentacje taneczne: układ „Wesołe dzieciaki z naszej paki”, sambę, taniec towarzyski w parze.


"Złoty Hacel" w konkursie poezji śpiewanej KUŹNIA 2011

06.11.2011 reprezentanci naszej placówki uczestniczyli w Kuźnicy w „XV bliskich spotkaniach z Poezją Śpiewaną KUŹNIA 2011”. Mieli oni okazję podziwiać tam wykonawców poezji spiewanej z naszego województwa, którymi szczerze sie zachwycili. Nasz duet wokalny Sylwia Żebrowska i Michał Gonczaruk również zaprezentowali swój dorobek wokalny. Za występ zdobyli I wyróżnienie „Złoty Hacel”. Gratulujemy wyróżnienia, szczególnie że poziom artystyczny tegorocznego konkursu był bardzo wysoki. Do wystepu przygotowały naszych laureatów p. Zyta Biernacka i p. Katarzyna Dylewska.