http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Sukcesy naszych uczniów w konkursie plastycznym „Z ziemią krążymy”

W lutym 2013 roku uczniowie naszego ośrodka przygotowali prace plastyczne na Konkurs Plastyczny w ramach V edycji Spotkań Ekologicznych „Z ziemią krążymy” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podlaskiego.


ZAPRASZAMY na wystawę prac plastycznych

W ramach kontynuacji kilkuletniej współpracy z Oddziałem dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce, w październiku 2013r. została zorganizowana wystawa prac plastycznych, promująca działalność artystyczną wychowanków internatu SOSW w Sokółce pt. „Kolorowa Jesień”. 


Wyniki Wyniki I edycji konkursu plastycznego „WIEM, JAK BYĆ BEZPIECZNYM”

W dniu 16 czerwca 2013 roku, w czasie obchodów „Dni Sokółki” uroczyście rozdano nagrody laureatom konkursu ph.: „Wiem, jak być bezpiecznym”, którego organizatorem był Komendant Powiatowy Policji w Sokółce oraz Burmistrz Sokółki.


Rozstrzygnięcie VII edycji Konkursu „Matka Boża w Ikonie”

5 maja 2013r. w Muzeum Ikon w Supraślu odbyło się podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród VII edycji Ekumenicznego Konkursu „Matka Boża w Ikonie”.


Sukces w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

Ponownie otrzymaliśmy wiadomość o wyróżnieniu pracy naszego ucznia Andrzeja Świetlickiego. Tym razem na XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój Pamiętnik” – pod hasłem „Portret z historią w tle”, objętym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.


XXXV Edycja Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość”

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie w konkursie plastycznym naszego wychowanka Andrzeja Świetlickiego. Wykonana przez ucznia praca pod kierunkiem p. Beaty Tur otrzymała nagrodę w kategorii 15-21 lat w konkursie pt. „Krajbraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. 


Konkurs Plastyczny „Strażnik Lasu”

Po raz trzeci uczniowie naszego ośrodka wzięli udział w Konkursie Plastycznym „Strażnik Lasu” zorganizowanym przez Nadleśnictwo Czarna Białostocka.


Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego z okazji uchwalenia roku 2012 Rokiem Janusza Korczaka

W grudniu 2012r. Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy, zorganizowało konkurs plastyczny ph. „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. 


Kolejny sukces naszych uczniów

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ogłosił wyniki Konkursu Plastycznego „S.O.S dla bezdomnych kotów!” ph. „Przygarnij kota… śmiało!”. 


Akcja społeczna „Akwarium Za Jeden Uśmiech”

W grudniu 2012 roku uczniowie ośrodka uczestniczący w zajęciach Koła Plastycznego „Uczeń Artystą” jak również klasy II pdp pod kierunkiem nauczycielki Elżbiety Szomko włączyli się do akcji społecznej  firmy AQUAEL „Akwarium Za Jeden Uśmiech”.


Wyniki szkolnego konkursu plastycznego ph. „Maska Karnawałowa”

14.02.2013 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sokółce komisja konkursowa w składzie: p. B. Tur, M. Zarachowicz, M. Kawrygo - Leonowicz rozstrzygnęła szkolny konkurs plastyczny ph. „Maska Karnawałowa”.


Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Czarownice w bajkach mieszkają i na miotłach latają”

13.02.2013r. w Filii nr 1 Biblioteki Publicznej na Osiedlu Zielonym w Sokółce odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego ph. „Czarownice w bajkach mieszkają i na miotłach latają”. 


Kolejny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

19.12.2012r. Komisja Konkursowa w 9 - osobowym składzie pod przewodnictwem p. Tomasza  Jana Wydry rozstrzygnęła Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ph. „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”


Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego oraz Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

21.12.2012r. o godz. 9.00 został zorganizowany apel całej społeczności szkolnej. Celem apelu było wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ph. „…dać dziecku całe powietrze, słońce, całą życzliwość jaka mu się należy, niezależnie od zasług czy win, zalet czy przywar” – Janusz Korczak.


Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Dzieci Januszowi Korczakowi”.

W miesiącu październiku 2012r. w Sokołowskim Ośrodku Kultury w Sokołowie Podlaskim został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Dzieci Januszowi Korczakowi”.