http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_666/dsc_0267.jpg10 maja 2018r na boisku sportowym Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce został rozegrany Szkolny Mityng Lekkoatletyczny.

O godz. 10.00 organizatorzy ogłosili otwarcie imprezy sportowej. Zawodnicy UKS „Sokoliki” SOSW oraz Klubu Sportowego „Sokół” Olimpiad Specjalnych mieli możliwość startu w konkurencjach:

-bieg na 60 m,

-bieg na 100m,

-skok w dal z miejsca,

-rzut piłeczką palantową.

Zawody przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze, podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Nad prawidłowym przebiegiem sportowych zmagań czuwali sędziowie-wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych, za co serdecznie dziękujemy. Zawodnicy, którzy uplasowali się na medalowych miejscach otrzymali dyplomy, ale tak naprawdę to nie wynik był najważniejszy tylko dobra zabawa.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Organizatorzy:

Przewodnicząca UKS „Sokoliki”SOSW: Dorota Kozaczyńska
Przewodnicząca Klubu Sportowego „Sokół” Olimpiad Specjalnych: Elżbieta Margielewicz