http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_667/p5140466.jpgSportowa rywalizacja fair-play to jest to, co nasi uczniowie lubią najbardziej.
14 maja mieliśmy okazję uczestniczyć w XV Turnieju Piłki Nożnej Szkół Specjalnych. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 17 w Białymstoku.
Naszą szkołę reprezentowali Mateusz, Dawid, Artur, Mirek, Kamil i Tomek. Emocje, uczciwa walka, chęć wygranej, towarzyszyły naszym zawodnikom podczas całego turnieju.

A wszystko to działo się w sportowej, miłej atmosferze. Zawody zakończyły się wręczeniem medali i pucharów przez Panią Dyrektor SP nr 17, która podziękowała za udział w rozgrywkach  oraz zaprosiła nas na kolejną imprezę za rok. Zdjęcia

Dziękujemy za zaproszenie i umożliwienie nam uczestnictwa w sportowych zmaganiach.

Dorota Kozaczyńska