http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_675/obr3.jpgZespół Szkół CKR w Janowie ogłosił konkurs plastyczny na temat „Rolnik - zawód z przyszłością”, do którego przygotowała uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce nauczycielka Elżbieta Szomko Uczniowie chętnie i z zaangażowaniem podeszli do tematu tworząc ciekawe kompozycje artystyczne. Na efekty naszych zmagań nie trzeba było czekać długo. Na X Forum Rolniczym w Janowie zostały ogłoszone wyniki, a laureatom konkursu wręczone nagrody. Miło nam poinformować, że uczennica klasy IV Ola zajęła III miejsce, a Justyna z klasy V zajęła  V miejsce w konkursie „Rolnik- zawód z przyszłością”. Zdjęcia prac naszych uczniów.

Laureatkom gratulujemy!