http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_683/p6130016_t2.jpgW dn. 13 czerwca 2018r. od godziny 17.00 wychowankowie internatu SOSW w Sokółce uczestniczyli w grze terenowej ph. ,,Jestem bezpieczny”. W formie zespołowej zabawy utrwalane były zasady prawidłowego i  bezpiecznego poruszania się w terenie. Formuła gry w postaci ,,podchodów” bardzo spodobała się dzieciom. Duże emocje towarzyszyły grupie uciekającej i goniącej. Wychowankom zostały przydzielone zadania tj. wybór drogi, zaznaczanie i rysowanie strzałek trasy, ukrywanie kopert z zadaniami. Zaliczeniem gry było odnalezienie wszystkich punktów i rozwiązanie zagadek. Na zakończenie wszyscy spotkaliśmy się przy ognisku. Upiekliśmy kiełbaski, śpiewaliśmy przy akompaniamencie gitary ,,Lato, lato, lato czeka…”. Najmłodszych ucieszył słodki poczęstunek. Zdjęcia

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym we wspólne działania i zabawę. Już wkrótce wakacje, życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku.

Organizatorzy:

Małgorzata Hołownia Iwanow
Marta Kulmaczewska
Katarzyna Bubieniec