http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_707/20181005_093626_t2.jpgObchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości to doskonała okazja do propagowania wśród młodych ludzi wartości patriotycznych, dlatego w dniu 05.10.2018 najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły oraz przedszkolaki godnie reprezentowały placówkę na Sztafecie Niepodległości zorganizowanej w Przedszkolu Nr 3 w Sokółce. Dzieci, dopingowane przez wszystkich zgromadzonych, dzielnie pokonały przygotowaną trasę i z uśmiechem na twarzach dotarły do mety. Czekały tam na nich pamiątkowe medale i puchar. Równie radosna atmosfera towarzyszyła uczniom także podczas korzystania z nowego placu zabaw, oraz spotkania z animatorem i rówieśnikami z zaprzyjaźnionych placówek. Była to doskonała lekcja patriotyzmu i okazja do integracji ze środowiskiem lokalnym. Zdjęcia

Dzieciom towarzyszyła Pani Dyrektor Elżbieta Szomko, oraz wychowawczynie: Dorota Kozłowska i Agata Gieniusz.