http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_715/img_20181031_112304_t2.jpgW dniu 31.10.2018r. nasze przedszkolaki wybrały się do Biblioteki Publicznej na Os. Zielonym w Sokółce pod opieką p. Beaty Majer. Do wizyty w bibliotece zachęcił nas napis, który znajduje się na drzwiach "Strach nie czytać" oraz wystawa prac plastycznych. Postanowiliśmy sprawdzić co się kryje pod tą nazwą. Oglądaliśmy piękne prace dzieci oraz ciekawe książki. Najbardziej jednak dzieciom podobały się dekoracje z balonów oraz dyni. Biblioteka wyglądała kolorowo, tajemniczo, co wzbudziło w dzieciach ciekawość oraz zachwyt. Postanowiliśmy, że wkrótce wrócimy z wizytą do biblioteki, do której dzieci chodzą z uśmiechem na twarzy. Zdjęcia

Dziękujemy p. Krystynie Marcinkiewicz za miłe przyjęcie. 

Beata Majer