https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_723/img_20181023_094749.jpgW dniu 5.11.2018 w naszym Ośrodku gościliśmy „Tygryski” - dzieci z Przedszkola nr 3 w Sokółce z koncertem pt.: „100 lat niepodległości uczcijmy piosenką” w ramach Projektu „Kocham Cię Polsko – integracja trzech pokoleń”. Występ miał na celu popularyzację utworów muzycznych o tematyce patriotycznej, kształtowanie postaw patriotycznych oraz rozwijanie, prezentowanie zdolności i talentów dzieci, jak również integrację i współpracę pomiędzy naszymi placówkami. Wspólne świętowanie stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości na pewno wzmocni więzi społeczne, a także więzi z krajem ojczystym.

Koncert rozpoczął się odśpiewaniem przez wszystkich uczestników spotkania Hymnu Narodowego. Dzieci z przedszkola przedstawiły repertuar dotyczący historii naszego kraju śpiewając piosenki o niepodległości. Uczniowie wraz z nauczycielami byli zachwyceni występem zaproszonych gości. Nagrodziliśmy naszych artystów gromkimi brawami i słodkościami. Zdjęcia

Dziękujemy naszym małym przyjaciołom, że w ten uroczy i uroczysty sposób przybliżyli nam ważne dla naszej ojczyzny chwile.