http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_724/wp_20181023_016.jpgDnia 23.10.2018r na pływalni DPS w Białymstoku odbyły się XIV Zawody Pływackie Szkół Specjalnych o Puchar Dyrektora SOSW w Białymstoku, na które dzięki uprzejmości organizatorów zostaliśmy zaproszeni. Głównym celem, jaki przyświecał idei zawodów, była popularyzacja pływania jako czynnej formy uprawiania rekreacji sportowej i spędzania czasu wolnego. Impreza skierowana była do pływaków o różnym stopniu umiejętności. Zawody rozegrano w  kategoriach dostosowanych do możliwości pływaków i każdy uczestnik bez względu na zajęte miejsce otrzymał drobny upominek. Mimo dużej konkurencji wróciliśmy z bukietem medali i z wyróżnieniem.

Nasi zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji sportowej, integracji z innymi uczestnikami a przede wszystkim zawody były świetną zabawą. Po raz kolejny Gabrysia, Kamil, Mirek i Sylwia  udowodnili, że rywalizując zgodnie z zasadami fair-play potrafią godnie reprezentować naszą placówkę. Zdjęcia

Opiekunowie wyjazdu:

Dorota Kozaczyńska, Monika Mróz