http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_727/img_20181108_100529.jpgW dn. 8.11.2018r. w świetlicy szkolnej SOSW w Sokółce odbyło się przedstawienie pod tytułem „Grzybobranie”, które przygotowały dzieci z przedszkola nr 5 w Sokółce pod opieką p. Anny Trzeciak oraz p. Agnieszki Puszko. Gościliśmy także dzieci z przedszkola nr 2 pod opieką p. Sylwii Szomko. Celem spotkania była integracja oraz wzajemne spotkanie się naszych przedszkolaków. Obejrzeliśmy  wesoły, ciekawy oraz pełen wrażeń występ dzieci. Bardzo kolorowe stroje aktorów zachwyciły oglądającą publiczność. Na koniec przedstawienia wszyscy zatańczyli wspólny taniec, który wywołał wiele śmiechu i radości.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie do naszej placówki i wspólną zabawę. Zdjęcia

Beata Majer