https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_734/20181118_093344.jpgW dniu 18.11.2018r. 17-osobowa grupa podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce - pod opieką swoich rodziców wyjechała na 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny do Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu koło Płocka. Wyjazd był możliwy dzięki darowiźnie otrzymanej z Telewizji Polskiej S.A. w ramach akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, środków pozyskanych na Balu Charytatywnym w 2018r. oraz dzięki zbiórce publicznej, a także dzięki wsparciu Starosty Sokólskiego – Piotra Rećko, Burmistrza Dąbrowy Białostockiej – Artura Gajlewicza i Burmistrza – Romualda  Gromackiego oraz Burmistrza Suchowoli – Michała Matyskiela.

Cel wyjazdu podopiecznych, to podniesienie poziomu ich funkcjonowania poprzez udzielenie wszechstronnej pomocy rehabilitacyjno – terapeutycznej. Każdy z podopiecznych korzysta z wcześniej przygotowanego indywidualnego programu terapii i zestawu zabiegów dostosowanych do potrzeb.

Podopieczni przebywający na turnusie korzystają z pełnej oferty zabiegów i atrakcji oferowanych przez ośrodek: kinezyterapia, integracja sensoryczna, zajęcia logopedyczne, terapia ręki, sala doświadczenia świata, zajęcia z pedagogiem i psychologiem, zajęcia w basenie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom wspierającym za pomoc w zorganizowaniu 14-dniowego turnusu w ośrodku specjalistycznym. Dziękujemy osobom zarządzającym ośrodkiem rehabilitacyjnym za udzielenie wsparcia podopiecznym. Zdjęcia