https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_737/20181115_100942.jpg15.11.2018r. uczniowie klasy V i VI SPU wybrali się na wycieczkę do Sali Zabaw dla Dzieci „Odjazdowo” w Sokółce. Jak wskazuje przewrotna nazwa jest to miejsce, gdzie można poczuć się naprawdę „odjazdowo”, ale przede wszystkim spędzić aktywnie czas. W kolorowych, pełnych atrakcji salach każdy znalazł coś dla siebie, ponieważ obiekt jest dostosowany do wymagań gości w różnym wieku. W spontanicznej zabawie dzieci mogły zaspokajać potrzebę ruchu, przezwyciężać swoje ograniczenia, uczyć się współdziałania z rówieśnikami.

Najwięcej emocji dostarczyła zjeżdżalnia, na którą wejście stało się nie lada wyzwaniem. Dużo radości sprawiły także zabawy na trampolinie, przechodzenie przez tunele z miękkimi przeszkodami, skałka czy elektroniczna gra ruchowa, w której należało wykazać się refleksem i koordynacją. Po udanej zabawie nadszedł czas na poczęstunek i powrót do ośrodka. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy niezwykle sympatycznej właścicielce „Odjazdowa” za miłe przyjęcie i przyjazną atmosferę. Serdecznie polecamy to miejsce innym dzieciom.

Wyjście zorganizowała wychowawczyni E. Wińska we współpracy z rodzicami uczniów. Zdjęcia

Ewa Wińska