https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_742/20181128_171312.jpg„W noc świętego Andrzeja pannom z wróżby nadzieja”

W dniu 28.11.2018r. w internacie SOSW w Sokółce odbyły się Andrzejki ph. „Tradycja wróżb andrzejkowych”. Tego wieczoru trzy czarownice: Katarzyna, Małgorzata i Marta przypomniały tradycje i wierzenia związane z dniem św. Andrzeja. Na sali panował nastrój magii i czarów. Nad zebranymi unosiły się duchy, przelatywały nietoperze. Wychowankowie chcieli się dowiedzieć, co będzie ich czekać jutro, za tydzień, za rok. W tym celu czarownice użyły magicznej świecącej kuli. Uczestnicy imprezy chętnie brali udział w proponowanych wróżbach i konkursach np.; przepowiadanie przyszłości z kart, „Kim będę”, „Magiczne kamienie”, „Kubki przyszłości” „Magiczny kolor”, „Dmuchamy sól”, „O czym marzysz” i inne wróżby z talerzami, butami, imionami. Zadania przeplatane były zabawą przy muzyce dyskotekowej.

Dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom, zabawa była znakomita a każdy udział w zabawach i konkursach nagradzany był przez czarownice słodką niespodzianką. Wszystkim było żal, że ten wieczór się tak szybko skończył. Czas pokaże czy spełnią się wróżby... Zdjęcia

Marta Kulmaczewska

Katarzyna Bubieniec

Małgorzata Hołownia- Iwanow