http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_746/img_7446_t2.jpgPrzedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod kierunkiem Beaty Majer pt: „Marzenia małego człowieka”, który organizowany był przez Przedszkole Samorządowe nr.68 w Białymstoku. Dyplom zdobył Wojciech Karolczuk oraz nagrodę specjalną Szymon Białochleb. Dzieci swoje prace wykonały kredkami, wypełniając kontury obrazków. Powstały kolorowe rysunki, które zostały docenione i wyróżnione. Przedszkolaki dostały nagrody w postaci gier oraz dyplomy, które wywołały uśmiech na twarzy. Dzieci bardzo lubią wykonywać prace plastyczne, w związku z tym będziemy brali udział w dalszych konkursach plastycznych. Na wyniki musimy poczekać i życzymy dzieciom powodzenia! Zdjęcia

Beata Majer