https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_748/wp_20181129_006.jpgDnia 29 listopada pięcioro  zawodników naszej szkoły: Artur, Kamil, Patryk, Dawid i Mateusz wzięło udział w VII Mistrzostwach Woj. podlaskiego w Halowej Piłce Nożnej Bielsk Podlaski 2018, zorganizowanych przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim. W tym roku po raz pierwszy do udziału w zawodach i reprezentowania naszej szkoły zaprosiliśmy również absolwenta - Adriana, który będąc uczniem naszej placówki chętnie uczestniczył w imprezach sportowych.

Głównym celem wyjazdu była popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, integracja środowiska osób niepełnosprawnych, wdrażanie do spędzania czasu wolnego w sposób aktywny. 

            Do rywalizacji stanęły reprezentacje z Długoborza, Bielska Podlaskiego, Hajnówki, Białegostoku Zawodnicy z naszej szkoły jak zwykle swoją grą pokazali, że umieją rywalizować zgodnie z zasadami fair-play i pomimo, że nasza drużyna nie stanęła na podium, emocji i satysfakcji z gry nie zabrakło, a zawodnicy pokazali pełnię swoich możliwości. Zdjęcia

Opiekunowie wyjazdu: Dorota Kozaczyńska, Lila Zajkowska