http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_750/20181206_144922.jpg6.12.2018 r. dwoje podopiecznych SOSW im. J. Korczaka w Sokółce: Małgosia i Mateusz wzięli udział w XVII Festiwalu Magicznej Piosenki „Śpiewajmy Razem”, organizowanym przez SOSW im. W. Kikolskiego w Białymstoku. Festiwal odbył się w Sali Bankietowej „Ambrozja”. Reprezentanci naszej placówki przygotowani pod czujnym okiem p. Zyty i p. Kasi, po raz pierwszy mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych na scenie przed tak ogromną publicznością. Występ był fantastyczny, o czym świadczyły gromkie brawa.

Bajkowy nastrój oraz życzliwa atmosfera zapewniły wszystkim doskonałą zabawę. Było super! Dyplomy, podziękowania, nagrody i słodki poczęstunek zakończył świetną zabawę. 

Zdjęcia

Katarzyna Dylewska