http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_755/dsc_0417_copy.jpg27 września 2018 roku w naszym Ośrodku odbył się apel poświęcony rocznicom z września 1939 roku. Rocznicom, bo 1 września 1939 roku hitlerowskie Niemcy zaatakowały Polskę, 17 września nastąpił atak wojsk Związku Radzieckiego, zaś 28 września 1939 roku ZSRR i Niemcy podzielili między siebie nasze ziemie dokonując IV rozbioru Polski. Celem apelu było kształtowanie świadomości historycznej i patriotyzmu dzieci i młodzieży.

W apelu wzięli udział: Damian z klasy III Branżowej Szkoły I stopnia, Patryk z klasy I Branżowej Szkoły I stopnia, Mateusz i Agnieszka z klasy VII Szkoły Podstawowej, Natalia i Wiktoria z klasy VIII Szkoły Podstawowej oraz Grażyna, Dominika i Sylwia z klasy III Gimnazjum. Zdjęcia