http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_768/50397911_1973523006096058_7107754520750325760_n_t2.jpgDzieci z przedszkola wzięły udział w ogólnopolskich konkurach plastycznych pod kierunkiem p. Beaty Majer. Pierwszy zorganizowany był przez Miejskie Przedszkole nr 13 im. Krecika w Częstochowie pt: „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa w barwach narodowych”. Dyplom został przyznany Małgorzacie Michałowskiej, Wojciechowi Karolczuk, Filipowi Kunda. Prace w formie gwiazdek zostały pomalowane farbami plakatowymi. Drugi konkurs pt: „Jestem mały przedszkolaczek, narysuje domek, kwiatek” organizowany był przez Przedszkole nr 95 w Warszawie. Tym razem użyliśmy wycinanek i nalepek, które przykleiliśmy w formie kwiatów. Dzieci dostały dyplomy z wyróżnieniem oraz przepiękne książki z podpisem autora p. Barbary Ciemskiej.

Przedszkolaki poprzez konkursy i wyjazdy, integrują się z innymi dziećmi oraz placówkami. Rozwijają także swoje zdolności manualne, plastyczne oraz poznają różne tradycje. Cieszymy się, że jesteśmy doceniani i wyróżniani przez inne przedszkola. Najważniejszy jest jednak uśmiech i radość dzieci, która towarzyszy im podczas odbierania nagród. Dyplomy podczas apelu wręczyła p. dyrektor Elżbieta Szomko gratulując wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów. Zdjęcia

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla przedszkoli to dla nas wielki sukces!

Beata Majer