https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_775/dsc_0930_copy.jpg„Idziemy w tango
Tak do końca
Idziemy w tango pod wschód słońca
Będziemy tańczyć w serca rytmie
Będziemy szaleć aż noc zniknie”
Camasutra

Gdy oceny wystawione, średnie wszystkie policzone, każdy uczeń już to wie - dzień CHOINKI zbliża się!

Choinka Szkolna wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w SOSW w Sokółce. Jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci i młodzieży. Tradycyjnie jest ona organizowana w ostatnim tygodniu przed feriami. W tym roku zabawa odbyła się w środę, 16 stycznia.

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali godziny 12, kiedy to rozbrzmiały głośne   dźwięki utworów granych przez zaprzyjaźnionych muzyków z zespołów MEGAM i SONEL, którzy, już można powiedzieć tradycyjnie, zapewnili oprawę muzyczną choinki. Wspaniała muzyka, światła dyskotekowe oraz nadzwyczajny kontakt grających z dziećmi i młodzieżą sprawiły, że tego dnia nikogo nie trzeba było namawiać do tańca. Szalonym rytmom nie byłoby końca, jednak zapowiedź zbliżającego się Mikołaja zachęciła do odpoczynku.  Uczniowie z niecierpliwością wyglądali go z okien swoich klas, ale jak to zwykle bywa z Mikołajem, zjawił się nie wiadomo kiedy. Po paru minutach rozmów Święty Mikołaj stwierdzał, że wszyscy zebrani byli grzeczni i mimo przygotowanych w zanadrzu rózg, rozdawał słodkości. Wszyscy uczestnicy zabawy pobieżnie obejrzeli paczki i ponownie zebrali się na świetlicy szkolnej by w przemiłej atmosferze wspólnie bawić się i tańczyć wytrwale przez kolejne 2 godziny. Po kilkukrotnym „jeszcze jeden” gromkimi brawami i głośnym DZIĘKUJEMY zebrani podziękowali za wspaniałą imprezę.

Szczególne podziękowania należą się p. Zofii Gremza z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, która  zapewniła  słodycze do choinkowych paczek; Radzie Rodziców, za to że te paczuszki były jeszcze większe; p. Dorocie Kozłowskiej i panom Zbyszkowi Żukowskiemu  i Markowi Kozłowskiemu  z zespołów MEGAM i SONEL za zapewnienie oprawy muzycznej , p.Sylwestrowi Pakuła za foto relację  oraz wszystkim nauczycielom i wychowawcom za wspólną zabawę i bezpieczeństwo. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Przy wsparciu p. dyrektor Elżbiety Szomko coroczną imprezę zorganizowały tradycyjnie: p. Zuzanna Szarkowska -Czeczko, Urszula Drewniak i Monika Mróz.