http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_776/20180705_135530.jpg06.07.18r grupa podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” biorąca udział w półkoloniach zorganizowanych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sokółce uczestniczyła w wyjeździe do Aquaparku w Suwałkach. Wyjazd ten współfinansowany został ze środków Województwa Podlaskiego w ramach konkursu ogłoszonego przez ROPS w Białymstoku, œśrodków PFRON w ramach konkursu ogłoszonego przez PCPR w Sokółce oraz środków Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami.

W Aqaparku na dzieci i młodzież czekało dużo atrakcji z których każdy mógł wybrać cośœ dla siebie. Młodsza grupa mogła korzystać z brodzików oraz mini zjeżdżalni. Starsi i umiejący pływać mogli korzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi oraz basenu. Można też było spróbować swoich sił na rwącej rzece. Po atrakcjach wodnych uczestnicy półkolonii spożyli pyszny obiad w restauracji przy parku wodnym. Droga powrotna przebiegła w bardzo wesołej atmosferze, każdy był zadowolony z atrakcji Aqaparku. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu i kąpieli na basenach pełniły panie: Bożena Recko, Katarzyna Dylewska, Elżbieta Margielewicz, Katarzyna Bubieniec, Monika Mróz, Magdalena Słyż oraz pani Ewa mama naszego podopiecznego Daniela. Zdjęcia

Bożena Rećko