http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_780/20190214_211141.jpgJest karnawał, w karnawale
Wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
Strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
Zgromadzeni na tej sali.”

W dn. 14.02 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w godzinach popołudniowych odbył się Kosmiczny Bal Karnawałowy. Celem zorganizowanej imprezy była integracja całej społeczności internatu Ośrodka oraz kultywowanie tradycji związanych z karnawałem. Tego wieczoru nasza szkolna świetlica zamieniła się w kosmos a wszyscy wychowankowie w zielone ludziki. Prowadzący bal kosmici: Rejek i Mojek uroczyście powitali wszystkich zebranych życząc wesołej zabawy. Każda z grup wykonała kosmiczne przebrania i przygotowała krótki występ, prezentując go na forum. Wychowankowie chętnie brali udział w przygotowanych kosmicznych grach i zabawach. Wszyscy bawili się chętnie i wesoło a uśmiech nie znikał z twarzy.

Wspólna zabawa dostarczyła wychowankom wiele przeżyć i radości. To był przyjemnie spędzony czas, na którym uczestnicy pokazali, że chcą i potrafią dobrze się bawić.

Ten magiczny, karnawałowy wieczór dobiegł końca, pozostaną po nim wspólne zdjęcia a mile spędzone chwile na długo pozostaną w naszych sercach i pamięci.

Kolejny Bal Karnawałowy już za rok! Zdjęcia

Organizatorami imprezy były panie B. Boguszewska i K. Dylewska

Beata Boguszewska