http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_783/img_20190304_104740.jpgPrzedszkolaki grupy I „Jagódki” z wychowawczynią Beata Majer, oprócz zajęć w klasie przedszkolnej, chętnie biorą udział w zajęciach ruchowych. Wykorzystywana jest sala SI z piłkami, w których dzieci chętnie skaczą, zjeżdżają ze ślizgawki oraz przechodzą przez tunele. Sala doświadczania świata jest także odwiedzana bardzo często. Dzieci uczą się relaksacji na łóżku wodnym wraz z muzyką. Bardzo chętnie odwiedzamy salę gimnastyczną, na której są zabawy z piłką, skakaniem oraz bieganiem po torze przeszkód. Najbardziej jednak przedszkolaki uwielbiają zajęcia w wannie z hydromasażem. Pluskanie się i zabawa w wodzie to dla nich wielka radość.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć