http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_805/img_20190403_100513.jpg3 kwietnia 2019 roku uczniowie naszego Ośrodka (ok. 30) już po raz czwarty w tym roku szkolnym uczestniczyli w internetowym spektaklu zorganizowanym przez Telewizję Polską S.A., a wystawianym przez Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie, pt. „Bromba w sieci”. Bohaterka spektaklu to specjalistka od miar i wag o niezwykle refleksyjnej naturze. Ma wyjątkowych i oryginalnych przyjaciół: słynny detektyw Kajetan Chrumps, poeta Fikander, jego muza Malwinka i tajemniczy Pciuch.

Bromba przeżywa z nimi niezwykłe przygody, podróżuje do innych wszechświatów, rozwija wyobraźnię, a przede wszystkim zmusza do myślenia zadając z pozoru proste pytania o naturę spraw... Wszyscy bohaterowie zostają uwikłani w całkowicie nową przygodę - poszukiwania złośliwego Wirusa, który niszczy komputery. Bromba, Kajetan Chrumps, Fikander, Malwinka i Pciuch, aby pokonać Wirusa przenoszą się do zupełnie innej rzeczywistości – wirtualnej...

Spektakl wzbudził duże zainteresowanie naszych uczniów. Zdjęcia