http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_825/20190529_130320.jpgSześcioosobowa grupa wychowanków SOSW im. J. Korczaka w Sokółce pod opieką p. Zyty Biernackiej i Katarzyny Dylewskiej wzięła  udział w XXIII Festiwalu „Złota Nutka” organizowanym przez SOSW nr 1 w Suwałkach.  W pięknej scenografii i fantastycznej atmosferze swoje umiejętności wokalne na scenie zaprezentowali: Małgosia i Mateusz, natomiast choreograficzne Luiza, Zosia, Angela, Dawid. Spośród licznych prezentacji nasi uczniowie zostali szczególnie wyróznieni zdobywając Nagrodę Dyrektora. Odniesiony sukces dodał podopiecznym wiary we własne możliwości. Szczęśliwi z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Sokółki. Było fantastycznie! Zdjęcia

Katarzyna Dylewska