http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_829/img_20190605_093603_resized_20190605_050636220_1.jpgPrzedszkolaki z grupy „Jagódki” zostały zaproszone z okazji Dnia Dziecka do biblioteki na Os. Zielonym w Sokółce. Zostaliśmy bardzo miło powitani. Pani pokazała nam różne rodzaje książek. Zabawę połączyliśmy z nauką. Porównywaliśmy książki duże-małe, grube-cienkie, czarno-białe i kolorowe. Przeczytałam dzieciom zabawną książkę pt: „Bardzo głodna gąsienica”, z której dzieci utrwaliły liczenie do 10. Doświadczyliśmy tego, iż nauka idzie w parze z zabawą i może być przyjemnością.

Dzieci dostały w nagrodę kolorowanki, zakładki do książek oraz dyplomy „Aktywnego uczestnika biblioteki”. Będziemy w dalszym ciągu odwiedzać bibliotekę i nasze ulubione Panie. W podziękowaniu za życzliwe przyjęcie wręczyliśmy laurkę z serduszkiem. Zdjęcia

Dziękujemy serdecznie grupa „Jagódki”. Beata Majer