http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_830/20190520_1814441.jpgOd kilku tygodni podopieczni Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce realizują projekt: „Wielkie Święto Małego Człowieka” - Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Podlasia. Finał przygotowań odbędzie się 6 czerwca 2019r. o godz. 10.00, kiedy to rozpocznie się Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Podlasia, na który przybędą do Sokółki zespoły z 10 podlaskich placówek zajmujących się edukacją, rehabilitacją i opieką osób z niepełnosprawnościami.

W trakcie przygotowań do przeglądu podopieczni Stowarzyszenia „Pod Skrzydłami” realizują zajęcia, w trakcie których przygotowują prezentację sceniczną „Upiór w operze”, przygotowują prace na stoisko z rękodziełem oraz przygotowują dekorację sceny, na której prezentować się będą uczniowie i podopieczni podlaskich placówek. Z niecierpliwością czekamy na czwartek - 6.06.2019r.

Zdjęcia

Beata Tur

Stowarzyszenie „Pod Skrzydłami”