http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_835/wp_20190605_084.jpg5 czerwca grupa najstarszych uczniów naszej szkoły wzięła udział w zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Razem” Warsztat Terapii Zajęciowej, Sokólskich Spotkaniach Integracyjnych. Na hali sportowej spotkały się zespoły z placówek województwa podlaskiego, aby rywalizować ze sobą podczas zmagań sportowych. Nasz drużyna pokazała ducha walki i zachowania fair play uczestnicząc w sztafecie zdaniowej, skoku w dal, rzucie do celu. Nagrodą za zdrową i uczciwą rywalizację był puchar, nagroda rzeczowa i pyszny obiad.

Udział w imprezie, oprócz satysfakcji i sukcesów sportowych był świetną okazją do odnowienia kontaktów z dawno niewidzianymi absolwentami naszej szkoły. Przyjemnie było usłyszeć, co u nich słychać i jak się potoczyły ich losy po opuszczeniu murów naszej placówki.

Dziękujemy organizatorom za umożliwienie nam udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję na rewanż za rok. Zdjęcia

Opiekunowie: Dorota Kozaczyńska,  Magdalena Słyż