http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_841/11.jpgW piękny słoneczny dzień spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z WTZ w Sokółce, WTZ w Łaźniach, SDŚ w Sokółce na integracyjnym Spotkaniu w Szudziałowie. Organizatorem spotkania był gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie przy wsparciu Starosty Sokólskiego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce. W czasie spotkania rozegrane były krótkie zawody sportowe w którym zawodnicy nosili na czas dywan, układali wieże z mega pionków, układali mega pionki na odpowiednich polach wg ustalonych reguł, połączeni w pary makaronem włożonym za ich koszulki pokonywali ustalony dystans. Zaprezentowali również swoje umiejętności w rzucie woreczkiem do celu oraz w układaniu puzzli na czas.

Swój talent muzyczny zaprezentowali Gosia i Matuesz a na stoisku rękodzielniczym wystawione były „dzieła naszych rąk”. W wolnej chwili zajrzeli do wozu Straży Pożarnej, radiowozu policyjnego oraz porozmawiali z funkcjonariuszami Staży Granicznej o ich pracy obowiązkach. Zagrali w mega warcaby na mega szachownicy, zjechali parę razy na dmuchanej zjeżdżalni. Zmęczeni ale mega szczęśliwi po dniu pełnym wrażeń wrócili do Ośrodka. Uczniowie uczestniczyli w spotkaniu  pod opieką p. Urszuli Drewniak oraz p. Zuzanny Szarkowskiej-Czeczko. Zdjęcia