http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_72/ub4.jpg

Ujęta umiejętnościami naszych uczniów pani dr Urszula Wróblewska z Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku zaprosiła naszą placówkę do współpracy przy organizacji konferencji dziecięcej „W trosce o szczęście dziecka”, która odbyła się 10 października 2012r.

Nasi mali wielcy artyści, tj.:  Paweł Miszkowicz – Adamowicz, Monika Matel pod opieką p. dyrektor Marty Tolko-Kuziuty oraz p. Beaty Tur, Michał  Gonczaruk, Michał Kindziuk, Leszek  Płoński, Krzysztof Możejko, Martyna Krempa, Ania Czarnomysa, Iza Matyskiel, Adrian Gilewski  i Sylwia Gilewska pod opieką p. Zyty Biernackiej, Patryk Murawski, Kamil Olechno, Mirek  Muciuś i Agnieszka Muciuś pod opieką p. Marty Kawrygo – Leonowicz i p. Grażyny Tymoszuk podczas konferencji zaprezentowali postać naszego Patrona, wygrali na instrumentach utwory: Dirty Dancing i Taniec Eleny. W podziękowaniu za zaproszenie do udziału w konferencji  chłopaki z zespołu Panowie Incognito zaśpiewali kilka porywających hitów.

MTK

Udział naszej placówki w konferencji to wynik nowej współpracy pani Dyrektor z panią dr Urszulą Wróblewską i Wydziałem Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Galeria zdjęć.