http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_71/1.jpg

03.10.2012r. na zaproszenie Jego Magnificencji Rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie pana Jana Łaszczyka delegacja naszej placówki z panią Dyrektor i Kierownik uczestniczyła w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2012/2013.

Nasza delegacja uczniowska i kierownicza wzięła udział w wykładzie inauguracyjnym, pt.: „O konfliktach między ludźmi i o sposobach ich kontrolowania” prowadzonym przez prof. Janusza Reykowskiego, wysłuchała Gaude Mater  Polonia i Gaudeamus. Po czym została serdecznie ugoszczona przez samego pana Rektora ciepłym słowem i poczęstunkiem.

Pomimo deszczowej pogody dzieci podziwiały zmieniającą się stolicę z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki oraz spacerowały uliczkami Starego Miasta.

                                                                                                             MTK

PS. Udział delegacji naszej placówki w tym uroczystym dla uczelni dniu to wynik wieloletniej współpracy pani Dyrektor z profesorami tejże Uczelni z samym Rektorem na czele. Zwiedzanie Warszawy zorganizowała pani Kierownik Ośrodka.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii. Więcej zdjęć na stronie Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie do obejrzenia tutaj.