http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/policja1.jpg

24.10.2012r. społeczność SOSW uczestniczyła w spotkaniu z policjantami wydziału do spraw nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Sokółce p. Grzegorzem Stasiełukiem oraz p. Joanną Kłus. Tematem pogadanki była „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęcali do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe. Ciekawym dodatkiem do spotkania był film edukacyjny.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Wykazali się też dobrą znajomością znaków drogowych i zasad przechodzenia przez jezdnię. Na koniec wszyscy otrzymali znaczki oraz opaski odblaskowe.

Tego typu spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat i przynoszą dobre efekty. Liczymy, że i  tym razem wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce. Organizatorką spotkania była pani Zuzanna Szarkowska – Czeczko. 

 http://www.soswsokolka.pl/images/news/policja2.jpg http://www.soswsokolka.pl/images/news/policja3.jpg