https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_863/dsc_0757.jpg2 września uczniowie SOSW uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny. Tradycyjnie odśpiewano hymn, a uczniowie klas pierwszych różnych etapów edukacyjnych złożyli ślubowanie na sztandar ośrodka. Podczas uroczystości p. dyrektor Elżbieta Szomko w ciepłych słowach zwróciła się do uczniów i nauczycieli życząc udanego i bezpiecznego roku szkolnego. Rodziców zachęciła do dalszej współpracy dziękując za włączanie się w życie szkoły w latach ubiegłych. Pani kierownik Beata Tur odczytała zebranym list Podlaskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020. W imieniu Starosty Sokólskiego Piotra Rećko wystąpiła Kierownik Referatu Oświaty p. Anetta Zubrzycka, która życzyła wszystkim sukcesów i satysfakcji z pracy w nadchodzącym roku.

Początek nowej szkolnej przygody uczniowie SOSW rozpoczęli od miłej niespodzianki przygotowanej przez firmę Cedrop Pasze oraz p. Leszka Sawickiego ojca jednej z uczennic ośrodka. Każdemu przedszkolakowi i uczniowi ośrodka przygotowano wspaniałe wyprawki szkolne. Przedstawiciele firmy Cedrop p. Agnieszka Sadowska, p. Arkadiusz Bergolc oraz klient firmy i inicjator niespodzianki p. Leszek Sawicki wręczyli uczniom plecaki z przyborami.
Marka Cedrop Pasze to marka pełnowartościowych i uzupełniających produktów paszowych dla drobiu i trzody chlewnej. Funkcjonuje w strukturach Grupy Cedrop od 2007 roku. W ciągu ostatnich lat rozwija się dynamicznie. Miło nam, że organizuje również tego typu akcje, a z jednej z nich mogli skorzystać nasi uczniowie.
Po uroczystości na placu szkolnym uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami klas.

Zdjęcia

Serdecznie dziękujemy zarządowi Grupy Cedrop, prezesowi Zarządu p. Andrzejowi Goździkowskiemu, całej radzie nadzorczej, dyrekcji Cedrop Pasze i p. Mirosławowi Bodkowi oraz p. Leszkowi Sawickiemu, klientowi firmy, dzięki którego zaangażowaniu ta inicjatywa mogła zostać zrealizowana.