http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_865/wp_20190905_013.jpgDnia 5 września podczas otwarcia miasteczka ruchu drogowego na Os. Zielonym uczniowie klas szkoły podstawowej pod opieką p. Doroty Kozaczyńskiej utrwalili zasady ruchu rowerowego. Swoją wiedzę na ten temat wykazali rozwiązując quiz. Mieliśmy również okazję uczestniczyć w poglądowej lekcji prawidłowego poruszania się na rowerze oraz przestrzegania przepisów drogowych w wykonaniu sekcji kolarskiej. Po miło i owocnie spędzonym czasie z pewnością będziemy regularnie odwiedzać miasteczko ruchu i doskonalić zdobytą dotąd wiedzę, poprawiać swoją motorykę, sprawność fizyczną, a także  przygotowywać się do egzaminu na kartę rowerową. Zdjęcia