http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_869/img_20190916_091217_resized_20190923_111007039.jpgPrzedszkolaki z grupy I „Jagódki" uczyły się, ćwiczyły oraz powtarzały zasady bezpieczeństwa na drodze. W tym celu udaliśmy się na plac zabaw ruchu drogowego w pobliżu przedszkola. Poznaliśmy tam nowe znaki drogowe, ćwiczyliśmy przechodzenie przez jezdnię, rozmawialiśmy o zagrożeniach jakie mogą powstać na jezdni oraz pasach przejścia. Po przyjściu do przedszkola dzieci identyfikowały i nazywały niektóre znaki drogowe, kolorowały według instrukcji, szukały ich nazw. Kreśliły także pętle wokół obrazków przedstawiających bezpieczny sposób poruszania się na rowerach oraz rysowały po śladzie kontury roweru. Na koniec zajęć zagraliśmy w grę planszową pt.: „Uwaga zebra". "Kodeks drogowy przedszkolaka" grupa "Jagódki" przeszła pomyślnie! 

Zdjęcia