http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_872/p9240076.jpgW dn. 24.09.2019 r. dzieci i młodzież naszego internatu spotkali się wspólnie z wychowawcami na ognisku, zorganizowanym na powitanie jesieni. To już nasza tradycja, że podczas ogniska uroczyście witamy naszych nowych kolegów i koleżanki, którzy dołączyli do nas w tym roku szkolnym. Była to okazja do poznania się i integracji z nowymi wychowankami. W roku szkolnym 2019/2020 do naszej społeczności dołączyli: Miłosz, Klaudia, Natalia, Kasia.

Nie zabrakło takich atrakcji jak wspólne, zabawy na świeżym powietrzu z chustą klanza, puszczanie mega baniek mydlanych, przejażdżki na hulajnodze, rysowanie kolorową kredą wakacyjnych obrazków, zabawy ze śpiewem  w kole, oraz pieczenie pysznych kiełbasek.

To ciepłe, wrześniowe popołudnie upłynęło nam w miłej i przyjaznej atmosferze a dobre humory dopisywały wszystkim. Zdjęcia

Beata Boguszewska