http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_873/img_20190919_100908_resized_20190920_092012249.jpgDnia 19.09.2019r. odbyły się zajęcia w wodzie z zakresu hydroterapii. Udział w nich wzięły przedszkolaki z grupy I „Jagódki” z p. Beatą Majer oraz pierwszoklasiści z p. Julitą Nelke. Celem zajęć jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej poprzez kontakt z wodą, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, możliwości zabawy i integracji z innymi dziećmi, radzenia sobie z emocjami i możliwościami ich rozładowania oraz miłego spędzania czasu.

Dzieci uwielbiają zajęcia i zabawy w wodzie dlatego też ich aktywność oraz integracja ze sobą jest dobrą formą nauki bezpieczeństwa nad wodą oraz dbałości o higienę osobistą. Podczas zajęć „pluskania”, śmiechu i radości nie ma końca. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Beata Majer