http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_875/img_20190926_100301_resized_20190926_024054127.jpgNasi uczniowie z kl. I oraz przedszkolaki uczestniczyli w wyjeździe do Supraśla w celu poznania „Wioski indiańskiej”. Mieliśmy możliwość wysłuchania opowieści o zwyczajach, kulturze i życiu Indian.  Zwiedziliśmy muzeum "W TIPI", jurtę mongolską, wigwam. Braliśmy udział w zabawie „łowienia ryb”. Najbardziej fascynujące było spotkania ze zwierzętami: końmi, szopem i skunksem. Każde dziecko mogło dotknąć, pogłaskać a nawet przytulić zwierzaka. Taka terapia bardzo pozytywnie wpłynęła na samopoczucie naszych dzieci. Na koniec wycieczki dzieci dostały pieczątki na dłonie - stemple łap szopa.
Dziękujemy za miłe przyjęcie! 

Zdjęcia  

Beata Majer