http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_890/img_20191017_102642_resized_20191018_074404362.jpgKlasa I p. Julity Nelke oraz przedszkolaki grupy I „Jagódki” p. Beaty Majer uczestniczą w programie zajęć rozwijających zainteresowania z zakresu hydroterapii. Celem zajęć jest min.: kształtowanie prawidłowej postaci ciała, radzenie z emocjami i możliwości ich rozładowania, zachęcanie do uprawiania aktywności fizycznej poprzez kontakt z wodą, integracja dzieci w grupie. Zajęcia odbywają się na basenie pod opieką ratowników, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz wyrozumiałość. Dziękujemy także p. Joannie Kunda, która uczestniczyła razem z nami na zajęciach.

Zajęcia w wodzie potrwają do końca roku szkolnego. Zdjęcia

Beata Majer