http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_74/jesienne01.jpg

Lubimy jesień Jesień to początek roku szkolnego i okres intensywnej  pracy dla wszystkich uczniów, ale też okres kiedy uczniowie SOSW uczestniczą w wielu atrakcyjnych imprezach umilających im ten czas i pobyt w naszej szkole. W tych imprezach wspólnie z nami uczestniczą również uczniowie z innych szkół.

Już po raz 10-ty w naszej placówce odbyły się Jesienne Integracyjne Spotkania Przyjaciół Ośrodka. W ciągu tych dziesięciu lat młodzież z wielu okolicznych szkół bawiła się razem z nami. W tym roku naszymi gośćmi byli wychowankowie Środowiskowego Domu Pomocy oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sokółce.

23 października 2012r. tradycyjnie już urządziliśmy zabawę przy muzyce „na żywo” z udziałem naszych zaprzyjaźnionych panów z zespołów disco – polo, tj. zespołu Megam, Solar i Sonel.

Jak zawsze bawiliśmy się świetnie, nawiązaliśmy nowe przyjaźnie i z niecierpliwością czekamy na następne takie spotkanie za rok bo… lubimy jesień.

Organizatorkami spotkania były panie: Dorota Kozaczyńska, Dorota Kozłowska, Lila Zajkowska, Katarzyna Zalewska.

Zapraszamy do galerii zdjęć.