http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_900/dsc_0980.jpg30 października 2019r. w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci - pasowanie na przedszkolaka.  Maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Z uśmiechami na twarzach zaprezentowały wierszyk i energiczny akompaniament do piosenki. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań -stały na jednej nodze, podskakiwały, dmuchały bańki i uśmiechały się do publiczności otrzymując od rodziców i zgromadzonej społeczności szkolnej gromkie brawa. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie.  Pani Dyrektor za pomocą „magicznego ołówka” dokonała pasowania. Każde dziecko otrzymało upominek i dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków. 

Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi oraz osoby uczestniczące w uroczystości zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Był to niezapomniany dzień, pełen pozytywnych emocji i miłych wrażeń. Zdjęcia