http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_901/2.jpgDnia 6.11.2019r. przedszkolaki z grupy I wybrały się do Zespołu Szkół Zawodowych na Osiedlu Zielonym. Powodem naszej wizyty było zaproszenie od p. Ireny Szczęsnowicz, która jest nauczycielem fryzjerstwa w tej szkole. Na początku zwiedziliśmy pracownię, uczennice tejże szkoły pokazały dzieciom narzędzia fryzjerskie oraz wytłumaczyły co będą robić. Następnie przedszkolaki usiadły na fotele fryzjerskie. Każdy mógł wybrać swoją fryzurę. Filip z Oskarem poprosili o „modną” fryzurę w związku z czym panie praktykantki wykonały im wzorki na włosach. Podczas strzyżenia dzieci wykazały się dużym zainteresowaniem oraz ciekawością. Na koniec pobytu dostaliśmy także słodkie upominki.

Pani Irena zrobiła także zbiórkę odzieży i zabawek dla naszego ośrodka. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i dobre serce. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z usług warsztatu fryzjerskiego w ZSZ w Sokółce. Zdjęcia

Dziękuje także p. Sylwestrowi Pakule za zdjęcia, które są miłą pamiątką. Beata Majer