http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_904/v_f25f.jpgJuż po raz trzeci wychowankowie i nauczyciele SOSW wybrali świętowanie na sportowo, biegli dla naszej Niepodległej Ojczyzny, dla Polski, w III Powiatowym Biegu Niepodległości w Sokółce. To sportowe wydarzenie wpisało się już na stałe w kalendarz imprez naszej szkoły. Zawody zorganizowano na wysokim poziomie, a zawodnicy wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem kondycyjnym. Nasi sportowcy pokazali ducha walki i ukończyli bieg. Na mecie na zawodników czekała miła niespodzianka – medale i gorący poczęstunek.

            Biało-czerwony bieg ulicami miasta na dystansie 1200m, razem z innymi sportowcami był okazją do przeżycia wspaniałej zabawy lekkoatletycznej. Nasi podopieczni chętnie garną się do aktywności sportowej, dziękujemy więc za zaproszenie nas do udziału w tym przedsięwzięciu, a wszystkim biegaczom życzymy jak największej satysfakcji z rywalizacji sportowych. Zdjęcia

Dorota Kozaczyńska