http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_909/received_994279580951169_t2.jpegDnia 19.11.2019r. przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” uczestniczyli w nagraniu charytatywnego odcinka programu „Jaka to melodia?”. Gośćmi specjalnymi programu były znane Osobowości Telewizji: Elżbieta Jaworowicz – dziennikarka TVP – autorka programu „Sprawa dla reportera”, Sylwia Dekiert – dziennikarka sportowa i prezenterka TVP oraz Norbi – piosenkarz, dziennikarz i prezenter TVP.

Znane postaci telewizji zmierzyły się z przygotowanymi zagadkami muzycznymi. Rywalizacja była zacięta, ale przebiegała w przyjemnej atmosferze. My z niepokojem oczekiwaliśmy na finał konkursu. W trzeciej części konkursu najlepiej zaprezentowała się Pani Elżbieta Jaworowicz i ona weszła do finału. W finałowej części poradziła sobie z 7 utworami, zdobywając nagrodę główną – 10 tys. zł. Na koniec wszyscy uczestnicy konkursu podjęli decyzję, że przekażą całą wygraną w wysokości 13410 zł na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Pod Skrzydłami” w Sokółce. Była to wspaniała wiadomość.

Nagrywany program był wydaniem wigilijnym, w związku z tym zakończył się dzieleniem się opłatkiem. Emisja telewizyjna tego programu odbędzie się 24.12.2019r.

Uczestnicząc w nagraniu programu mieliśmy okazję „od kuchni” zobaczyć jak długotrwałym i złożonym działaniem jest tworzenie programu telewizyjnego.

Dziękujemy Producentowi programu – Panu Tomaszowi Klimkowi i całemu zespołowi producenckiemu za podjęcie decyzji o przekazaniu nagrody Stowarzyszeniu „Pod Skrzydłami”. Szczególne podziękowanie kierujemy do gości programu, którzy rywalizowali w konkursie na rzecz podopiecznych stowarzyszenia. Wygrana zostanie przeznaczona na  zorganizowanie turnusu rehabilitacyjnego podopiecznym.

Składam serdeczne podziękowanie Panu Piotrowi Rećko – Staroście Sokólskiemu za udostępnienie samochodu na nasz wyjazd do Warszawy na nagranie programu. Zdjęcia

Beata Tur

Prezes Stowarzyszenia „Pod Skrzydłami”