http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_911/img_20191119_104144_resized_20191125_034329143_t2.jpgDnia 20.11.2019r. w Bibliotece Publicznej w Sokółce odbyło się wręczania nagród naszym przedszkolakom, którzy brali udział w konkursie plastycznym pt: „Sekrety morza”. Dzieci swoje prace wykonały różną techniką: malowanie kredkami, farbami, wydzierankę, wylepianie plasteliną. Nagrody otrzymali: Jakub Maciaszek oraz Michał Szczukiewicz oraz podziękowania za udział w konkursie i pracę: Filip Kunda i Oskar Bartulewicz. Przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. W bibliotece mogliśmy także obejrzeć ciekawe książki, wystawę prac konkursowych. Na koniec odbył się słodki poczęstunek. Cieszymy się, że nasze prace zostały docenione i nagrodzone poprzez organizatorów dlatego, że było bardzo dużo zgłoszeń prac do konkursu. Zdjęcia

Dziękuje p. Joannie Kundzie za przepyszne ciasto, które wzięliśmy ze sobą jako poczęstunek.

Beata Majer