https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_915/folder_siemanko_265_t2.jpg,,Hokus-pokus, czary-mary,

Niech się spełnią andrzejkowe czary”.

Zgodnie z internacką tradycją w dn. 27.11.2019 r. w internacie SOSW w Sokółce odbyły się Andrzejki ph „Magia i Czary”. Tego wieczoru w świetlicy grupy III rządziły czarownice, w postacie których wcieliły się wychowawczynie: Marta Kulmaczewska, Katarzyna Bubieniec i Małgorzata Hołownia- Iwanow. Były one organizatorkami imprezy.

Impreza andrzejkowa obfitowała w wiele niesamowitych i magicznych atrakcji oraz konkursów prowadzonych przez najprawdziwsze czarownice. Każdy chętny mógł spróbować swych sił. Wychowankowie brali udział w zadaniach i wróżbach: ,,Ulubiony kolor”, „Moneta w studni”. ,,Sklejony taniec”, „Rzut butem w stronę drzwi”, „Zawód w przyszłości”, „Miłosna wróżba”, ,Supełki”, ,Kinder-niespodzianka”, ,Rzucanie kości”, „Zwierzątka i ja” czy „Szkatułka”.

Czarownice włączyły wychowanków w naukę wróżb i czarów, które przeplatane były zabawą przy muzyce dyskotekowej.

Dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom, a na zakończenie wieczorku andrzejkowego każdy wychowanek nagrodzony został przez prowadzące słodką niespodzianką.

Ten magiczny wieczór szybko dobiegł końca, pozostanie nam długo w pamięci, a z nim wiele miłych, niezapomnianych wspomnień. Z utęsknieniem czekamy na następne Andrzejki. Zdjęcia

Marta Kulmaczewska

Katarzyna Bubieniec

Małgorzata Hołownia - Iwanow