http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

/images/news_cats/sosw_ciekawe_spotkanie1.jpg

30.10.2012r. na zaproszenie opiekuna wolontariatu p. Małgorzaty Chomko z Zespołu Szkół Rolniczych  grupa młodzieży w składzie: Martyna Krempa, Anna Czarnomysa, Iza Matyskiel, Renata Furman i Zbigniew Sienkiewicz wraz z opiekunem p. Moniką Mróz uczestniczyła w spotkaniu z młodym człowiekiem  Patrykiem Kownackim – tancerzem i instruktorem tańca współczesnego w białostockiej Akademii Tańca „Szał”. Ma on na swoim koncie wiele sukcesów, takich jak: występy na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach oraz występ w programie TV Polsat „Got to Dance- Tylko taniec”.

Nasi uczniowie byli zachwyceni  pokazem tańca. W miłej atmosferze spędzili czas, nauczyli się paru kroków tanecznych oraz tego, że warto rozwijać swoje talenty i pasje.

/images/news_cats/sosw_ciekawe_spotkanie2.jpg