http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_917/23.jpg„Mikołaju nasz, dużo paczek masz.

Jak Cię ładnie poprosimy, to nam jedną dasz?”

6 grudnia był magicznym dniem pełen radości i pozytywnych emocji. Uczniowie z Branżowej Szkoły I Stopnia SOSW w Sokółce wraz z wychowawcą klasy – p. Bożeną Mróz świętowali Mikołajki klasowe. Pięknie ubrali choinkę, złożyli sobie wzajemnie życzenia, wręczyli drobne upominki. Uczniowie otrzymali od wychowawcy czekoladowe Mikołaje.

Jak na kucharzy przystało nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Uczniowie upiekli więc mnóstwo pysznych pierników. Niesamowity zapach wypieków unosił się na całą szkołę. W dzień Mikołajek odbyły się też zajęcia z koła kulinarnego, na których uczniowie sporządzili pyszne gofry z bitą śmietanką z owocami. One również znalazły się na naszym stole. Nie zapomnieliśmy również o naszych najbliższych. Upominki mikołajkowe dla rodziców i domowników w postaci ciasteczek piernikowych każdy zabrał ze sobą do domu.

My nie zapominamy o innych – i inni nie zapominają o nas. Pani Prezes Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny” w Sokółce – p. Maria Talarczyk przekazała uczniom ze Szkoły Branżowej i ich rodzinom paczki żywnościowe na Święta Bożego Narodzenia, za które serdecznie dziękujemy. Jakże piękny prezent mikołajkowy sprawiła p. prezes. Radość kucharzy była ogromna.

W ten piękny dzień naszą klasę odwiedził również św. Mikołaj z Panią Dyrektor. Była to miła niespodzianka. Uczniowie otrzymali słodkie prezenty, za które bardzo dziękują.

Na koniec życzenia od klasy: „Niech Mikołaj przyniesie Ci pełen worek szczęścia i pociechy dla serca!”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

wychowawca klasy – Bożena Mróz