http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_922/pc040025_t2.jpgOd kilku tygodni podopieczni internatu pod czujnym okiem wychowawców rozwijali w czasie wolnym swoje zdolności i zainteresowania, tworząc prace plastyczne pt. ,,Portret św. Mikołaja”. Jesienne listopadowe wieczory upłynęły dzieciom w miłej i twórczej atmosferze. Od 4 grudnia można je podziwiać na wystawie zorganizowanej w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce.

Prace naszych wychowanków zawsze przyciągają wzrok i uzyskują uznanie odwiedzających bibliotekę czytelników naszego miasta. Dziękujemy za wieloletnią współpracę i możliwość prezentacji twórczości dzieci z Ośrodka w lokalnym środowisku. Zdjęcia

Organizatorzy:

Beata Boguszewska

Katarzyna Bubieniec