http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_929/2_t2.jpgW dniu 16.12.2019r. harcerze z Drużyny Harcerskiej „Nieprzetarty Szlak” uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez dh. Monikę Mróz i dh. Martę Kulmaczewską. Podczas spotkania gościła p. Dyrektor SOSW – Elżbieta Szomko. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się od czytania fragmentu z Pisma Świętego i przełamania się opłatkiem. Następnie harcerze wypisali na papierowych choinkach świąteczne życzenia, które zostały głośno odczytane. Wiele radości sprawiły harcerzom wspólne śpiewanie kolęd i rozmowy przy słodkim poczęstunku. Następnym zadaniem, które czekało na harcerzy było wykonanie Mikołaja z papierowego talerzyka.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy dostali skromne świąteczne upominki. Zdjęcia

Marta Kulmaczewska
Monika Mróz